Marek Ottl: Dokud žijeme, budeme tvořit kulturu. Bude online ples a na Majáles chystáme 3 varianty

26. únor 2021, aktualizováno

David Hamr si do pořadu Kultura pod Ještědem pozval kapelníka libereckého Big’O’Bandu a „hybatele” projektu #kulturaprezije Marka Ottla. Jak se projektu daří a co dalšího chystají?

Čtěte také

Spolek Kultura z.s., už od listopadu loňského roku pořádá přenosy, i na našem webu nebo Facebooku jste je mohli vidět. Co příprava jednotlivých koncertů obnáší a co spolek chystá do budoucna? Bude letos už tradiční liberecký Majáles, tak, jak ho známe z minulých let, který spolek Kultura také pravidelně připravoval? A jak se dá zorganizovat online ples? Poslechněte si to.

Začali jsme v listopadu s finanční podporou města Liberce a Libereckého kraje, od prosince ale jedeme bez dotací, zkoušíme to, jak to jde…
Marek Ottl

Budeme se co nejvíc snažit „nasimulovat" ples

Aktualizace 1. března 2021:

Projekt #kulturaprezije pořádá v sobotu 6. března výjimečnou akci s Big’O’Bandem Marka Ottla: Přes nepříjemná omezení chystají jediný a jedinečný ples letošní sezóny. Z prostoru vratislavických Desítek Vás provedou klasickým plesovým repertoárem, na své si přijdou milovníci waltzu, cha-cha, polky, ale i popu a funky. 

Organizátoři chystají klasické i moderní předtančení, nebude chybět tombola, odborná porota vyhodnotí nejlepší zaslaná taneční videa a také nejzajímavější plesový outfit z obýváku i kanceláře.

Čtěte také

Vstupenky koupíte na portálu ticketlive.cz. Jejich koupí se nejen stanete součástí výjimečného večera, ale také podpoříte technický tým, který celý projekt zajišťuje. A když si koupíte VIP vstupné, pak vám tým projektu #kulturaprezije doručí lahev vynikajícího vína Chateau Big’O’Band tak, abyste si ji mohli otevřít v čase plesu a večer tak ještě lépe vychutnat.

Český rozhlas Liberec je mediálním partnerem projektu.

autoři: David Hamr , reČRoL | zdroj: Kultura z.s.
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.