V Libereckém kraji #kulturaprezije: Jedeme dál!

V Libereckém kraji #kulturaprezije: Umění mezi uměním aneb Melodie klasické hudby v chrámu múz

11. únor 2021, aktualizováno

Pusťe si záznam koncertu vážné hudby z nově zrekonstruovaného Severočeského muzea v Liberci, natočený 7. února 2021.

Zatleskat umělcům a pořadatelům můžete na transparentní účet číslo 115-3105420267/0100.

Účinkují: kvintet Prague BRASStet, JV Collegium, tanečníci Alexey Yurakov a Maria Gornalova, sólista DFXŠ Josef Kovačič, soubor Regnis, trumpetista Zdeněk Lorenz, klavírista Maxim Biriucov.

Zveme vás na online návštěvu libereckého Severočeského muzea, během které se budete moci zaposlouchat do známých tónů klasické hudby od ještě známějších autorů, například Antonína Dvořáka, Josefa Myslivečka, Wolfganga Amadea Mozarta i Ludwiga van Beethovena. 

Možnost propojení živého umění s novými expozicemi muzea byla pro organizátory projektu #kulturaprezije velmi lákavá, a proto ji spolu s umělci s velkou radostí přijali. Připojte se a tuto výjimečnou atmosféru si s námi užijte.

Vystupující umělce můžete také finančně podpořit na transparetním účtu číslo 115-3105420267/0100. Stejně tak můžete podpořit projekt #kulturaprezije ve sbírce na portálu donio a pomoct tak dalšímu fungování a technickému zabezpečení této i všech dalších akcí.

autor: reČRoL | zdroj: Spolek Kultura
Spustit audio

Související

Nejnovější zprávy

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Mimozemští roboti, červí díry, kosmické elektrárny... je lepší být ve střehu.

Tomáš Vacek, vedoucí Programu celoplošné stanice

Tomáš Vacek

Komplet 3CD Vladana a Prasopes

Koupit

Co se stane, když se desetiletá holka rozhodne být intergalaktickou strážkyní? Sci-fi seriál o útěku z domova, vzpouře strojů a přátelství s jedním zvláštním kouzelným zvířetem.