Přála jsem si stát se ženou hajného, ale rodina mi to rozmluvila, vzpomíná rozhlasová kolegyně Jana Chládková

10. březen 2021

Moderátorka, zpěvačka a dramaturgyně Jana Chládková, kolegyně z Českého rozhlasu Region. Její hlas určitě znáte z pořadu Noční linka. Byla hostem Pavla Kudrny v pořadu Setkání u mikrofonu.

Proč nelituje, že nezůstala u své původní profese učitelky a jak se stalo, že se nestala veterinářkou? Jak se dostala ke zpívání a ke spolupráci s Daliborem Jandou a Karlem Černochem? Proč dostal rozhlas přednost před televizí? Jakou zpěvačka Jana Chládková poslouchá hudbu a která česká zpěvačka ji rozplakala? V čem je pro moderátorku Janu Chládkovou kouzlo Noční linky a co jí od posluchačů nejvíc překvapilo? Co dramaturgyni Hobby magazínu, Světa zvířat, nebo pořadu Xaver a host Janu Chládkovou nejvíc baví? A prozradíme i Janiny plány do budoucna. Poslechněte si rozhovor.

autoři: Pavel Kudrna , reČRoL
Spustit audio

Související

  • Setkání u mikrofonu: Tři veteráni

    „Dokud jste tu nebyl, byli jsme tu služebně nejstarší my,“ řekli Aleš Mastník a Jaroslav Hoření Pavlu Kudrnovi. Veteráni rozhlasového vysílání se spolu sešli u mikrofonu.

  • Páteční Noční linka: První lásky

    Kdy jste se poprvé zamilovali? Kde jste se seznámili? Jak dlouho vám to vydrželo? Vzpomenete si ještě na svoji první lásku? Máte informace o jejím životě?