Jak je to dlouho, co jsme se viděli naposled? Hostem Pavla Kudrny byl Petr Kotvald

17. únor 2021, aktualizováno

Naordinoval jsem si procházky se psem a uvažuju o zmrzlinovém stánku, smál se známý populární zpěvák Petr Kotvald. Jak se mu v současné době žije, co dělá a co chystá? Byl hostem našeho pořadu Setkání u mikrofonu.

Říkám ty věci, jak je cítím a je to občas vostrý…
Petr Kotvald

Vidí Petr Kotvald na současné „koronavirové situaci“ něco pozitivního? Umíte ho si představit jako provozovatele stánku se zmrzlinou? Přijme návrh Pavla Kudrny na on-line koncert pro Český rozhlas Liberec? Kdo mu teď píše nové skladby? A proč musí jeho pes mít dlouhé nohy? Poslechněte si záznam rozhovoru, uslyšíte v něm i první písničku, ke které si Petr Kotvald napsal sám text.

Během nedělního živého rozhovoru k nám na Facebook přišly vzácné snímky, posluchačky Lenka a Lenka z fanklubu Petra Kotvalda nám poslaly společné snímky obou pánů, na kterých bylo i přesné datum pořízení: 5. 5. 1990, volba Miss FK v Ostravě. A o ty se s vámi musíme podělit, dámám ještě jednou děkujeme.

autoři: Pavel Kudrna , reČRoL
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.