Třetí očkování proti koronaviru: Největší domov pro seniory v regionu ho pro své klienty zajistí sám

21. září 2021 12:43
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Dům seniorů Liberec Františkov je největším domovem v Libereckém kraji. Bydlí tam 200 seniorů a pracuje tam 111 lidí

Očkování třetí dávkou vakcíny proti koronaviru se chystá i v domovech pro seniory. Jaký je o něj zájem v Libereckém kraji a kdy začnou očkovat v Domě seniorů Liberci - Františkově?

Čtěte také

Největší domov pro seniory v Liberecké kraji se připravuje na další očkování svých obyvatel proti nemoci Covid-19. V Liberci na Františkově chtějí třetí vakcinaci, stejně jako v předchozích dvou případech, zvládnout sami. Zavolali jsme řediteli domova Janu Gabrielovi, který je zároveň krajským předsedou Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky.

Jak se na přeočkování připravili a budou mít k dispozici dostatek vakcín? Jaký je o třetí dávku vakcíny zájem a kdy s její aplikací můžou začít? Jaká je v současnosti proočkovanost klientů a zaměstnanců domova? A jaká je situace s vakcinací v ostatních domovech v našem kraji? Poslechněte si rozhovor.

Spustit audio

Související