Síla bylinek

Síla bylinek: Všechno, co je zelené

12. duben 2020
Předchozí díl
Následující díl

Jaro je ve znamení něčeho nového a posilujícího. Je obdobím, kdy máme chuť udělat něco pro naše tělo i duši. V čem je pro naše zdraví prospěšná zelená barva, která je zastoupená v bylinkách a v zelenině, prozradíme v posledním díle seriálu.

Jak popisuje bylinkářka Dana Stříbrná, své zdraví můžeme posílit různými tinkturami z pupenů, a zapomenout bychom neměli ani na jídelníček doplněný bylinkami, které najdeme ve volné přírodě. Podle  léčitelů v sobě zelené přírodní potraviny ukrývají sluneční světlo a energii, která nám do života přináší harmonii, zklidnění, a léčí tak nejen fyzické tělo, ale i duši.

Spustit audio

Související

Nejnovější zprávy

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...