Pečeme, tvoříme, cvičíme. Značka: Společně - online

20. prosinec 2020, aktualizováno

28. oddíl skautek Čtveráci ze střediska Mustang v Liberci stejně jako na jaře připravuje program pro děti online. Jeho členky se s námi o něj podělily a my se teď podělíme s vámi.

Všechny epizody

Liberecké skautky už s dětmi „společně“ uvařily sobotní oběd pro celou rodinu, zacvičily si, upekly nějaké dobroty, nabatikovaly trička a dokonce i vyrazily na virtuální výlet. Mají i online schůzky přes aplikaci google meet. Prostě se snaží nabídnout dětem všemožné aktivity i jako odreagování od nastalé situace a rozptýlení od všech školních povinností. A také jako pomoc rodičům… Můžete se k nim přidat v našem seriálu. 

autor: reČRoL | zdroj: 28. oddíl skautek Čtveráci ze střediska Mustang v Liberci
Spustit audio

Nejnovější zprávy

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.