Přijďte na návštěvu do redakce ČRo Liberec. Zveme vás i na grilovačku!

8. červen 2017
Den otevřených dveří liberecké redakce 2016 se vydařil na jedničku. Doufejme, že podobně to vyjde i letos, jste srdečně zváni

Neváhejte a pojďte se podívat, jak se dělá rádio. Den otevřených dveří Českého rozhlasu Liberec proběhne už tuto neděli 11. června od 9. do 13. hodiny, najdete nás v Modré ulici v Zeleném údolí. Připravujeme pro vás zajímavé prohlídky redakce i dobroty na gril.

Během exkurze můžete prozkoumat „zákulisí rádia“ – odkud se vysílá, jak vypadá rozhlasové studio i newsroom, kde se každý den od rána pilně připravuje vysílání Českého rozhlasu Liberec.

Na Den otevřených dveří liberecké redakce Českého rozhlasu vás zve i Marcela Augustová, která do vysílání připravuje cestovatelské hádanky v pořadu Na cestách s Marcelou Augustovou.

Můžete se setkat s moderátory, na zahradě pro vás budeme zdarma grilovat a k dobré náladě zahraje liberecký harmonikář.

Odpoledne od 13:30 začíná Gody festival s Českým rozhlasem Liberec na zahradě v Lidových sadech. I tam bude pestrý program – vystoupí folkové, bluegrassové nebo country kapely z kraje, čeká vás taneční vystoupení, táborák, indiáni v teepee, bohaté občerstvení.

Na rozhlasové zahrádce vás pohostíme pochoutkami z grilu

Dění z místa přiblížíme i v přímém přenosu v rádiu od 14. hodin.

Těšíme se na viděnou v neděli 11. června dopoledne v libereckém rozhlase!

DOD ČRo Liberec 2017