Než pojedeme do lázní

Seriál týdne mapuje přípravu na cestu do lázní, popisuje průběh pobytu, přidává doporučení, co dělat po návratu a vysvětluje některé lázeňské pojmy.

Čtěte také

Lázeňská péče v Česku je jedna z nejlepších na světě, dostupná všem, kdo ji potřebují. Využívají ji jak nemocní k navrácení zdraví, tak i lidé, kteří chtějí něco pro své zdraví udělat preventivně.

Doktorka Jitka Ferbrová z resortu Tree of Life Lázní Bělohrad v seriálu vysvětlí, kdo má nárok na lázeňskou péči a jaký je rozdíl mezi hrazenou a samopláteckou péčí, popíše vstupní prohlídku i průběh léčby, prozradí, co se děje během lázeňského pobytu a jak pokračovat doma.

Přidá také informace o tom, jaké procedury lázně poskytují a co je důležité při jejich plánování, a objasní rozdíl mezi lázeňskou péčí a wellness.

autoři: Pavel Kudrna , reČRoL
Spustit audio

Související

Nejnovější zprávy

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová