Zima v Libereckém kraji: Kam na lyže
![](https://liberec.rozhlas.cz/sites/default/files/styles/cro_16x9_tablet/public/images/65b78bf67e01e470ed3e23d6e82c7eb0.jpeg?itok=srZ4I3UC)
Přehrát celý seriál (5 z 5 dílů)
1. díl: Sjezdovky na Ještědu
2. díl: Stopy Jizerské magistrály
3. díl: Lyžařský areál Polevsko
4. díl: Tanvaldský Špičák, Hrabětice, Bedřichov
5. díl: Smržovský skiareál Filip
Seriál týdne pod Ještědem míří na hory. Nechte se pozvat do horských oblastí našeho kraje, do běžeckých stop i na sjezdovky.
Související
-
Přál bych si dobré sněhové podmínky a toleranci mezi lidmi, říká ředitel Jizerské Martin Kunc
Během sezóny upravuje obecně prospěšná společnost Jizerská 250 kilometrů běžeckých tratí. Do bílé stopy pak se vydávají stovky lyžařů. Na rozdíl od zahraničí zdarma.
-
Je to jak z pohádky, pochvalují si běžkaři sněhové podmínky v Jizerských horách
Díky štědré sněhové nadílce už začala sezona zimních sportů. Od začátku víkendu proto do hor vyráží davy lidí. V těch Jizerských natáčel náš reportér.
-
I když vypadají na vyhození, jsme schopni je opravit, ujišťuje Petr Nedomlel z vysockého skiservisu
Než se lyžaři vypraví na svah, nebo do stopy, je dobré zajít do skiservisu. Redaktor Jaroslav Hoření se vydal do Vysokého nad Jizerou zjistit, jaké služby se dají očekávat.
Nejnovější zprávy
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Hurvínek? A s poslední rozhlasovou nahrávkou Josefa Skupy? Teda taťuldo, to zírám...
Jan Kovařík, moderátor Českého rozhlasu Dvojka
![hurvinek.jpg hurvinek.jpg](https://liberec.rozhlas.cz/sites/default/files/styles/cro_3x2_mobile/public/images/4c83e43279b642121b870ce888c62be8.jpg?itok=5JPOJ2vm)
![](https://liberec.rozhlas.cz/sites/default/files/styles/cro_1x1_mobile/public/images/4247ad974925176a3765341e86733918.jpg?itok=ZPQ_6MMg)
Hurvínkovy příhody 5
„Raději malé uměníčko dobře, nežli velké špatně.“ Josef Skupa, zakladatel Divadla Spejbla a Hurvínka