Třikrát a dost: Vrací se vlastně pravidla z před roku 2000, vysvětluje novinku učitel autoškoly
Závěrečné zkoušky v autoškolách budou o něco náročnější než doposud. Od 1. července budou mít uchazeči jen tři pokusy. Od zkušeného učitele autoškoly se dozvíme, v čem může být tato novinka přínosná, a co čeká žáky, když třikrát propadnou v testech, nebo v jízdách. Také uslyšíme, jaké má zkušenosti s mladými řidiči, a nahlédneme do autoškol v zahraničí.
Související
-
Na autodromu v Sosnové startuje akce pro začínající řidiče. „Ošahat“ si volant můžete až do prosince
Máte vy nebo vaši příbuzní čerstvě řidičský průkaz? Právě pro vás je určeno školení pro mladé řidiče - začátečníky v Sosnové. Podrobnosti shrnula redaktorka Jana Švecová.
-
VIDEO: Jak v zimě jezdit rychle a bezpečně, trénovali v Sosnové řidiči sanitek
Řidiči sanitek na autodromu v Sosnové trénovali rychlou a bezpečnou jízdu. Zvládnout museli i s projetí zatáčky na uježděném sněhu.
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Mimozemští roboti, červí díry, kosmické elektrárny... je lepší být ve střehu.
Tomáš Vacek, vedoucí Programu celoplošné stanice


Komplet 3CD Vladana a Prasopes
Co se stane, když se desetiletá holka rozhodne být intergalaktickou strážkyní? Sci-fi seriál o útěku z domova, vzpouře strojů a přátelství s jedním zvláštním kouzelným zvířetem.