Jarmil čepoval v libereckém Labáku. Od natáčení seriálu Okresní přebor uplynulo 10 let

11. červenec 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Ladislav Hampl si na roli Jarmila zavzpomínal za výčepem liberecké restaurace Labský zámek

Luděk Sobota, Ondřej Vetchý, David Novotný, Ladislav Hampl. Jména těchto herců spojuje jedno, před 10 lety natočili s režisérem Janem Prušinovským seriál Okresní přebor z prostředí venkovského fotbalového klubu Slavoj Houslice. Své obdivovatele má dodnes.

Slavoj Houslice je možná populárnější, než leckterý klub z vyšší soutěže. Hercům přinesl popularitu a hlavně spojení s jejich postavami. U Ladislava Hampla s rolí Jarmila, který nezůstal jen u fotbalu. Dobře to umí i za pípou. Předvedl to i v jedné z libereckých restaurací, kde točil pivo. A co si Ladislav Hampl natočil, to také donesl hostům. Pan Václav i paní Milada o seriálu, i roli muže, který je obsloužil, moc dobře věděli.

Ladislav Hampl byl nejen za pípou, ale i „na place"

Humor z prostředí venkovského fotbalového klubu z Houslic baví i nefotbalové fanoušky dodnes. Včetně výkonů samotných herců. A zlidověly také některé hlášky. V případě role Jarmila jedna stoprocentně. Vzpomenete si na ni? V reportáži si můžete ověřit, jestli jste hádali správně.

autor: ppe
Spustit audio

Související