Dobrovolní hasiči budou v Liberci soutěžit ve vyprošťování u dopravních nehod
Dobrovolní hasiči z celého Česka se v Liberci utkají na mistrovství republiky ve vyprošťování u dopravních nehod. Vítězové získají křišťálovou trofej.
Poslechněte si reportáž Evy Malé
V Liberci se v sobotu 2. září 2023 utkají sbory dobrovolných hasičů na mistrovství ve vyprošťování u dopravních nehod. Celkem se závodu zúčastní 14 týmů.
Liberecký kraj budou zastupovat vítězové krajského kola soutěže, dobrovolní hasiči ze Železného Brodu. A co účastníky čeká? Budou muset vyprostit zaklíněné lidi z havarovaného vozidla. A budou na to mít 20 minut.
Poslechněte si reportáž Evy Malé.
Související
-
Na návštěvě: V liberecké stanici Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje
Jak vypadá běžný den na hasičské stanici? Vypravila se to zjistit moderátorka Iveta Kalátová.
-
Nešlo poznat, kdo je dobrák a kdo profesionál. Hasiče za zásah v Hřensku ocenili i hejtman a ministr
50 jednotek dobrovolných hasičů z Libereckého kraje zasahovalo v létě roku 2022 při požáru lesa v Národním parku České Švýcarsko.
-
Lidé přispívají rodině dobrovolného hasiče, který zemřel při zásahu v Novém Boru, na sbírkové konto
Policejní vyšetřování tragického požáru domu v Novém Boru stále pokračuje. Při zásahu zemřel dobrovolný hasič. Jeho rodině lidé posílají lidé finanční dary.
Nejnovější zprávy
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
ONLINE: Putin tvrdí, že je pro příměří, ale má podmínky. ‚Připravuje odmítnutí‘ reaguje Zelenskyj
-
Federální soudce nařídil vrátit funkci tisícům vládních zaměstnanců, které nechal Trump propustit
-
Vlci versus ovce. Evropská komise vyšla vstříc farmářům a chce umožnit odstřel chráněných šelem
-
‚Musíme být odpovědní za vlastní bezpečnost.‘ Zástupci koalice a Pirátů podpořili evropský pilíř NATO