V Libereckém kraji #kulturaprezije: Jedeme dál!

V Libereckém kraji #kulturaprezije: Big’O’Band hraje tři krále funky pro liberecké anděl(k)y

Předchozí díl
Následující díl

Online koncert na podporu Hospice sv. Zdislavy v Liberci sledujte od neděle 18. dubna 20:00.

Projekt #kulturaprezije je s námi již od listopadu 2020. Společnými silami jsme podpořili hudebníky, divadelní herce, techniky, zvukaře, producenty i osvětlovače. Všechny, kterým tato zvláštní doba nepřeje. S jarními měsíci nám všem ale svítá naděje, že se budeme moci opět potkávat, bavit se, relaxovat a užívat života opět plnými doušky. Proto se spolu spolek Kultura, z.s. a liberecký Big’O’Band dohodly, že posledním online koncertem podpoří ty, kteří se starají o to, aby poslední měsíce, dny a hodiny lidského života byly co nejméně bolestivé a co nevíce důstojné. Tento koncert je věnovaný Hospicu Sv. Zdislavy v Liberci.

Čtěte také

Big’O’Band Marka Ottla pro tuto příležitost připravil show, která byla zatím k vidění jen jednou a to na zářijovém BIG BAND JAMU 2020 před libereckou radnicí. Hlavními hrdiny večera budou skladby Bruno Marse, Jamiroquai a Stevieho Wondera. Tito tři králové funky v aranžích Marka Ottla a v podání jeho Big’O’Bandu jsou ověřenou zárukou minimálně jedněch protančených párů bot.

Hospic sv. Zdislavy v Liberci můžete finančně podpořit zasláním jakékoliv částky na transparentní účet spolku Kultura, z. s.
č. 115-3105420267/0100 s textem HOSPIC. Veškeré vybrané peníze spolek předá s přesvědčením, že budou použity přesně tam, kde mají být. Péče o těžce nemocné a umírající lidi je velmi náročná a rozhodně si zaslouží naši pozornost.

Český rozhlas Liberec je mediální partnerem projektu #kulturaprezije.

autor: reČRoL | zdroj: Spolek Kultura
Spustit audio

Související

Nejnovější zprávy

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?