V Libereckém kraji #kulturaprezije: Jedeme dál!

V Libereckém kraji #kulturaprezije: Big’O’Band hraje tři krále funky pro liberecké anděl(k)y

Předchozí díl
Následující díl

Online koncert na podporu Hospice sv. Zdislavy v Liberci sledujte od neděle 18. dubna 20:00.

Projekt #kulturaprezije je s námi již od listopadu 2020. Společnými silami jsme podpořili hudebníky, divadelní herce, techniky, zvukaře, producenty i osvětlovače. Všechny, kterým tato zvláštní doba nepřeje. S jarními měsíci nám všem ale svítá naděje, že se budeme moci opět potkávat, bavit se, relaxovat a užívat života opět plnými doušky. Proto se spolu spolek Kultura, z.s. a liberecký Big’O’Band dohodly, že posledním online koncertem podpoří ty, kteří se starají o to, aby poslední měsíce, dny a hodiny lidského života byly co nejméně bolestivé a co nevíce důstojné. Tento koncert je věnovaný Hospicu Sv. Zdislavy v Liberci.

Čtěte také

Big’O’Band Marka Ottla pro tuto příležitost připravil show, která byla zatím k vidění jen jednou a to na zářijovém BIG BAND JAMU 2020 před libereckou radnicí. Hlavními hrdiny večera budou skladby Bruno Marse, Jamiroquai a Stevieho Wondera. Tito tři králové funky v aranžích Marka Ottla a v podání jeho Big’O’Bandu jsou ověřenou zárukou minimálně jedněch protančených párů bot.

Hospic sv. Zdislavy v Liberci můžete finančně podpořit zasláním jakékoliv částky na transparentní účet spolku Kultura, z. s.
č. 115-3105420267/0100 s textem HOSPIC. Veškeré vybrané peníze spolek předá s přesvědčením, že budou použity přesně tam, kde mají být. Péče o těžce nemocné a umírající lidi je velmi náročná a rozhodně si zaslouží naši pozornost.

Český rozhlas Liberec je mediální partnerem projektu #kulturaprezije.

autor: reČRoL | zdroj: Spolek Kultura
Spustit audio

Související

Nejnovější zprávy

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.