V Libereckém kraji #kulturaprezije: Jedeme dál!

Online ples se odkládá, ticho ale nečekejte! #kulturaprezije: Kapelníkův výběr ze streamů Big’O’Bandu

V sobotu 6. března jste se měli stát svědky a hlavně účastníky jediného a jedinečného online plesu letošní sezóny s libereckým Big’O’Bandem, který pro vás chystal spolek Kultura z.s., jenže události a opatření způsobily, že ples se prozatím odkládá. O skvělou muziku ale nepřijdete.

Kapelník Big’O’Bandu Marek Ottl připravil výběr toho nejlepšího z 3 koncertů, které s kapelou během existence projektu #kulturaprezije, odvysílal. Můžete se na to podívat, věříme, že si to užijete a naberete spoustu energie z hudby. Ta totiž tuhle moc má.

Práce v kultuře je jako každá jiná. Aby mohly vznikat další podobné projekty, živé přenosy koncertů, nebo divadelních představení, je potřeba zajistit spousta věcí, které zajišťuje technický tým spolku Kultura. Můžete ho podpořit na transparentním účtu 115-3105420267/0100 nebo třeba na portále donio.cz.

Český rozhlas Liberec je mediální partnerem projektu #kulturaprezije.

autor: reČRoL | zdroj: Spolek Kultura
Spustit audio

Související

Nejnovější zprávy

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová