V Libereckém kraji #kulturaprezije: Jedeme dál!

V Libereckém kraji #kulturaprezije: Koncert Big’O’Band a hosté aneb Možná přijde i…

Koncert libereckého orchestru Big’O’Band Marka Ottla se slavnými a více slavnými hosty sledujte v neděli 24. ledna od 19:00 hodin.

V neděli 24. ledna navštíví vaše obývací pokoje Big’O’Band Marka Ottla se svým programem Možná přijde i… Na co se můžete těšit? Taneční repertoár, na který jste od Big’O’Bandu zvyklí, doplní a oživí hosté nejen z Libereckého kraje.

Krom Big’O’Band girls vystoupí liberecký dětský pěvecký sbor Severáček spolu se svou sbormistryní Silvií Langrovou, člen kapel Nanday a The Scoffers Tomáš Pospíšil, herečka Divadla F. X. Šaldy Eliška Jansová, mladý nadějný bubeník Šimon Mikéz, o něco starší nadějný bubeník Vojtěch Šilhán spolu se svým Imagináriem, znamenitý kytarista Artur Ostrý, zpěvák Orchestru Vladimíra Jánského a Superhero Killers Adam Jánský, muzikáloví zpěváci a herci Andrea Holá a Jan Kříž, vynikající zpěvačka Alena Schernstein Vítová. Přijde ještě někdo další? Nenechte nic náhodě a sledujte to s námi.

autor: reČRoL | zdroj: Spolek Kultura
Spustit audio

Související

Nejnovější zprávy

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.