Udělejte si místo v obýváku, o nedělích se u vás bude tančit aneb V Libereckém kraji #kulturaprezije

V Libereckém kraji #kulturaprezije: Zůstaňte doma a o rozsvěcení vánočního stromu v Liberci nepřijdete

Tentokrát bohužel nemůžeme rozsvítit liberecký vánoční strom společně, přímo na náměstí před radnicí. Ale Spolek Kultura z.s. vám tuto událost zprostředkuje alespoň vzdáleně. Přímý přenos začíná v neděli 29. listopadu v 17:30.

Těšte se na krátký hudební program z ochozu liberecké radnice, na jehož konci primátor města Jaroslav Zámečník, hejtman Libereckého kraje Martin Půta a arciděkan Radek Jurnečka rozsvítí liberecký vánoční strom. Celá akce je pojata jako benefiční. On-line sice můžete sledovat zdarma, ale zároveň můžete prostřednictvím evstupenka.cz přispět na provoz Hospice Svaté Zdislavy v Liberci a udělat tak na začátku adventu dobrou věc. Spolek Kultura z.s. vám přeje svobodný advent a Český rozhlas Liberec se k tomuto přání připojuje.

autor: reČRoL | zdroje: Spolek Kultura , z. s.
Spustit audio

Nejnovější zprávy

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Nenechte si ujít kouzlo staré Číny s Hankou Maciuchovou

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

Ondřej Kepka

Tajný deník čínské císařovny

Koupit

Románové zpracování životního příběh císařovny vdovy Cch'-si, která se jako mladá dívka Jehonala stala konkubínou císaře a díky mimořádné inteligenci, intrikám i krutosti dokázala postupně vystoupat na vrchol a na půlstoletí se stát faktickou vládkyní Číny.