Udělejte si místo v obýváku, o nedělích se u vás bude tančit aneb V Libereckém kraji #kulturaprezije

V Libereckém kraji #kulturaprezije: Zůstaňte doma a o rozsvěcení vánočního stromu v Liberci nepřijdete

28. listopad 2020

Tentokrát bohužel nemůžeme rozsvítit liberecký vánoční strom společně, přímo na náměstí před radnicí. Ale Spolek Kultura z.s. vám tuto událost zprostředkuje alespoň vzdáleně. Přímý přenos začíná v neděli 29. listopadu v 17:30.

Těšte se na krátký hudební program z ochozu liberecké radnice, na jehož konci primátor města Jaroslav Zámečník, hejtman Libereckého kraje Martin Půta a arciděkan Radek Jurnečka rozsvítí liberecký vánoční strom. Celá akce je pojata jako benefiční. On-line sice můžete sledovat zdarma, ale zároveň můžete prostřednictvím evstupenka.cz přispět na provoz Hospice Svaté Zdislavy v Liberci a udělat tak na začátku adventu dobrou věc. Spolek Kultura z.s. vám přeje svobodný advent a Český rozhlas Liberec se k tomuto přání připojuje.

autor: reČRoL | zdroje: Spolek Kultura , z. s.
Spustit audio

Nejnovější zprávy

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...