Rozhlas jede za vámi do Turnova! Show Aleše Cibulky přiveze do Českého ráje Lucii Vondráčkovou a Václava Koptu

26. listopad 2024

Zábavná show Rozhlas jede za vámi, která přibližuje, co všechno obnáší moderní Český rozhlas, má další zastávku v Libereckém kraji.

Generální ředitel René Zavoral a moderátor Aleš Cibulka vyráží za posluchači v zábavné show Rozhlas jede za vámi

Ve čtvrtek 12. prosince zavítá od 19 hodin do Městského divadla v Turnově.

Hosty budou zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková, hudebník, herec a moderátor Václav Kopta. A i tentokrát přijede i generální ředitel Českého rozhlasu, pan René Zavoral.

Diváci se také mohou těšit na soutěž o DAB rádia a autogramiádu účinkujících. Výtěžek ze vstupného je tradičně věnován pořádajícímu místu.

Vstupenky v předprodeji: zde.

autor: reČRoL
Spustit audio

Mohlo by vás zajímat

Nejposlouchanější

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.