Liberecká městská policie se nyní více zaměřuje na kontrolu majtelů psů
Liberecká městská policie se nyní více zaměřuje na kontrolu majitelů psů. Řada z nich totiž nedodržuje městskou vyhlášku, nemají při venčení psa na vodítku a také po zvířeti neuklízí.
V letácích, které budou dostávat majitelé psů, městská policie upozorňuje, že volný pohyb psů bez vodítka je v Liberci povolen jen na označených místech. Pes má mít evidenční známku a povinností majitele je po něm uklízet. Strážníci nyní budou častěji kontrolovat, zda majitelé psů své povinnosti dodržují a jsou připraveni udělovat i tisícíkorunové pokuty. Psí problematice se budou věnovat také na besedách ve školách v rámci projektu "Každý strážník svoji školu".
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Dušek nesouhlasí s Havlovou. ‚Doplnění radních knihovny bylo legálně správně,‘ odmítá kritiku
-
Kongresman: Šampionát v době Trumpa je tragédie. Nemůžu Čechům zaručit, že nebudou terčem ICE
-
‚Používají je ministři i soudci.‘ O Dozimetru svědčí muž, který obžalovaným zařizoval šifrované telefony
-
25 mužů v Praze brutálně napadlo pět fanoušků jiného klubu. ‚Je zázrak, že přežili,‘ říká mluvčí