Kvůli nekázni neregistrovaných zájemců o očkování proti covidu-19 mění českolipská nemocnice pravidla
25. říjen 2021 09:49
Českolipská nemocnice omezuje od 25. října očkování proti koronaviru neregistrovaných zájemců. Lidé bez předchozí registrace mohou nově přicházet jen v pondělí a ve čtvrtek mezi 18. a 19. hodinou. Na každý den bude pouze omezená zásoba očkovací látky.
Jak uvedla mluvčí nemocnice Andrea Beranová, důvodem nového opatření je doslova „nemístné a místy až hysterické chování zájemců o očkování". Nemocnice dále vyzývá očkované, aby si dopředu zkontrolovali nezbytné dokumenty, tedy kartičku zdravotní pojišťovny a občanský průkaz, případně vyplněný dotazník. Lidé bez těchto dokladů mohou domů odejít nenaočkovaní.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Tým Havlovy knihovny navrhuje stažení výpovědí a nabízí Havlové spolupráci. Chtějí konec Sedláčka
-
Vědkyně: Odmítače nepřesvědčíte. Změna klimatu je vážná, ale strach nám nepomůže
-
Každý Rus, který se i jen nezajímá, je vinen. Není to jen chyba šílenců v čele státu, míní novinářka
-
Skupina je těžká, ale budu na kluky apelovat, že cíl je postoupit, říká trenér českých fotbalistů Koubek