Český rozhlas Liberec zakládá novou tradici: Pojďte s námi na Královku!

Společně s hotelem Královka a Klubem českých turistů - liberecká oblast vás zveme na zahajovací 1. ročník turistického pochodu na Královku. Chceme vytvořit každoroční tradici, přidáte se?

Historicky první rozhlasový výšlap na Královku se koná v neděli 12. září 2021. Máme pro vás nachystanou trasu v délce zhruba 7 kilometrů.

Vyrážíme v 9 hodin z konečné zastávky tramvaje v Lidových sadech, cíl je u rozhledny Královka.

Registrovat se na pochod můžete na e-mailové adrese petra.heiplikova@rozhlas.cz, do předmětu e-mailu uveďte: Rozhlasový výšlap na Královku. Zapsat se ale můžete i před startem pochodu, na místě, začátek této registrace je v neděli 12. září v 7:30.

V cíli pochodu čeká na prvních 100 registrovaných účastníků oběd zdarma, všichni účastníci pochodu dostanou volnou vstupenku na rozhlednu, drobný dárek a pamětní list.

A připravili jsme i doprovodný program; uvidíte, jak se „dělají“ turistické značky a od 12:30 vám budou hrát Dixieland Old Stars. 

Těšíme se na vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová