Udělejte si místo v obýváku, o nedělích se u vás bude tančit aneb V Libereckém kraji #kulturaprezije

V Libereckém kraji #kulturaprezije: V neděli to rozjeďte s Big‘O‘Bandem

Sledujte přenos koncertu libereckého  Big‘O‘Bandem v neděli 8. listopadu od 19 hodin. Roztančí vás.

Big'O'Band je těžká hudební váha, plný zvuk velkého orchestru, 25 sehraných lidí na scéně, všeho schopných, zvyklých hrát v jakékoliv poloze, kdekoliv venku, dělat show. Big'O'Band vyčaruje skvělou atmosféru, naplní jakkoli velký prostor. Zahraje cokoliv, s vlastními zpěváky, nebo kohokoli špičkově doprovodí, vystupuje s hvězdami různých žánrů.

Čtěte také

Big'O'Band se rychle rozvíjí, má čerstvou energii ansámblu, který právě objevuje, co dokáže, a ještě z toho sám čerpá potřebnou euforii. Big'O'Band spojí, roztancuje a rozehřeje náměstí plné třeba otrávených, podchlazených a zmoklých jednotlivců. Big’O’Band se postaví jakékoli výzvě. Bude hrát třeba ve stoji na hlavě. Chce totiž dokázat, že velké živé těleso se současnou hudbou a současným publikem skutečně umí, že k tomu má co dodat.

autor: reČRoL | zdroje: Spolek Kultura , z. s.
Spustit audio

Nejnovější zprávy

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

zlenice.jpg

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...