Udělejte si místo v obýváku, o nedělích se u vás bude tančit aneb V Libereckém kraji #kulturaprezije

V Libereckém kraji #kulturaprezije: V neděli to rozjeďte s Big‘O‘Bandem

Sledujte přenos koncertu libereckého  Big‘O‘Bandem v neděli 8. listopadu od 19 hodin. Roztančí vás.

Big'O'Band je těžká hudební váha, plný zvuk velkého orchestru, 25 sehraných lidí na scéně, všeho schopných, zvyklých hrát v jakékoliv poloze, kdekoliv venku, dělat show. Big'O'Band vyčaruje skvělou atmosféru, naplní jakkoli velký prostor. Zahraje cokoliv, s vlastními zpěváky, nebo kohokoli špičkově doprovodí, vystupuje s hvězdami různých žánrů.

Čtěte také

Big'O'Band se rychle rozvíjí, má čerstvou energii ansámblu, který právě objevuje, co dokáže, a ještě z toho sám čerpá potřebnou euforii. Big'O'Band spojí, roztancuje a rozehřeje náměstí plné třeba otrávených, podchlazených a zmoklých jednotlivců. Big’O’Band se postaví jakékoli výzvě. Bude hrát třeba ve stoji na hlavě. Chce totiž dokázat, že velké živé těleso se současnou hudbou a současným publikem skutečně umí, že k tomu má co dodat.

autor: reČRoL | zdroje: Spolek Kultura , z. s.
Spustit audio

Nejnovější zprávy

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.