Sobotní Noční linka: Motorkáři a motorkářky

1. říjen 2022

V první říjnový den před 60 lety se do tehdejšího Československa po 75 dnech vrátila výprava Ivana Milana Jedličky, Jiřího Brabence a Václava Potužníka, která na malých motocyklech dojela až k Rudému moři.

Možná že výročí téhle události je tím pravým okamžikem oslovit v Noční lince motorkáře a motorkářky a zeptat se jich třeba na to, jaká byla letošní sezóna.

Kam jste se během ní na dvou kolech dostali, co všechno jste zažili na nově objevených místech? A už jste sezónu ukončili a váš motorový oř už odpočívá v garáži?

O své vášní pro jednu stopu se v dnešních dvou hodinách Noční linky s Borkem Kapitančikem budou moct rozpovídat ženy a muži, pro které je motocykl synonymem svobody, cestování a poznávání. Telefon do studia je 731 800 900.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Nenechte si ujít kouzlo staré Číny s Hankou Maciuchovou

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

Ondřej Kepka

Tajný deník čínské císařovny

Koupit

Románové zpracování životního příběh císařovny vdovy Cch'-si, která se jako mladá dívka Jehonala stala konkubínou císaře a díky mimořádné inteligenci, intrikám i krutosti dokázala postupně vystoupat na vrchol a na půlstoletí se stát faktickou vládkyní Číny.