Sobotní Noční linka: Co chci ještě zažít
Říká se, že dokud má člověk cíl, nemyslí na nemoce a bolesti. Také se říká, že tam, kde je cíl, je i cesta, ale zůstaňme (alespoň v dnešní Noční lince s Borkem Kapitančikem) u vašich cílů.
Aby byli naši blízcí zdraví a šťastní, to si přejeme všichni, abychom se dokázali postarat o svoji rodinu, to máme také všichni společné, buďme tedy konkrétnější – k jakým cílům byste rádi dospěli vy osobně?
Co byste ještě chtěli ve svém životě zažít? Seskok padákem, raft na divoké řece, cesta kolem světa? Naučit se dokonale španělsky, vidět své děti nebo vnoučata na slavnostní promoci? A našli jste si po naplnění své vysněné mety další cíl?
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?
Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka


Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama
Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.