Cestou domů: Herci Šaldova divadla v unikátní autorské dramatizaci víceméně všedních příběhů

Šestidílný cyklus Cestou domů vznikl jako četba na pokračování. Příběhy vychází z myšlenky, že vše, co prožíváme v průběhu jakékoli části dne, se děje na cestě domů. Ve studiích Českého rozhlasu Liberec s Jakubem Marvanem, autorem textů a režisérem projektu, natáčeli herci libereckého Divadla F. X. Šaldy.

Četby, rozhlasové hry a pohádky – nově prodlužujeme dobu poslechu na dvojnásobek. Poslouchejte, co vás baví. Nabízíme dva měsíce na poslech i širší nabídku k výběru.

Cestou domů - dramatizované příběhy Jakuba Marvana
Účinkují: Veronika Korytářová, Václav Helšus, Zdeněk Kupka, Karolína Baranová, Ondřej Kolín, Eliška Jansová, Filip Jáša, Stavros Pozidis, Karolína Baranová, Eva Lecchiová
Napsal: Jakub Marvan
Hudba: Jan Odvárka
Režie: Jakub Marvan
Premiéra: 4. 5. 2025
autor: Jakub Marvan
Spustit audio

Mohlo by vás zajímat

Nejposlouchanější

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Přijměte pozvání na úsměvný doušek moudré člověčiny.

František Novotný, moderátor

setkani_2100x1400.jpg

Setkání s Karlem Čapkem

Koupit

Literární fikce, pokus přiblížit literární nadsázkou spisovatele, filozofa, ale hlavně člověka Karla Čapka trochu jinou formou.