Nedělní Noční linka: Šťastný může být člověk v každém věku

22. září 2019

A co vy? Potkalo vás stěstí v momentě nebo letech, kdy už jste v to ani nedoufali? Jaké štěstí vám přišlo do života? Láska, splnilo se vám přání z dětských let a tím jste byli šťastní? Splnili jste si sen, který vás učinil šťastnými až v pozdějším věku? Museli jste na své štěstí dlouho čekat?

Člověk má sny touhy a přání. Někomu se splní záhy a celý život má naplněný láskou nebo vysněnou profesí, jiný na splnění svých snů a tužeb čeká. Někdy vás potká štěstí ve chvíli, kdy už jste v to ani nedoufali a je jedno jestli nám je 40 nebo 60 let.

Paní Zdena si od dětství přála mít psa. Rodiče jí toto přání nemohli splnit. Krátce po odchodu do důchodu si pořídila jezevčici Zuzanku a je s ní šťastná. Je to pro mě štěstí a celý dlouhý život jsem věřila, že jednou pejska budu mít, napsala Karlovi Sladkému do Noční linky.

Jste šťastní nebo na své štěstí, ať už jakékoliv, teprve čekáte? Co vám chybí ke štěstí? Na vaše příběhy se už teď těší moderátor Noční linky Karel Sladký. Příspěvek k tématu můžete už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.