Natankujte zadarmo s ČRo Liberec. Zbývá už jen týden!

23. září 2019

Vyhrávejte v našem vysílání poukázky na pohonné hmoty v hodnotě 1 000 Kč. Pozor! Platí už jen do konce září.

Jakmile ve vysílání uslyšíte znamení – zvuk startování motoru a rozjezd automobilu s výzvou: „Právě teď můžete vyhrát pohonné hmoty za tisíc korun.“ – volejte na naši studiovou linku 22 155 37 22.

Soutěžte s Českým rozhlasem Liberec

Poslouchejte, zavolejte a vyhrajte!

Až do konce září budou do vysílání zařazovány výherní zvuky, po jejichž zaznění mají soutěžící za úkol dovolat se jako třetí v pořadí na studiovou linku. Třetí volající účastník získává poukázku na pohonné hmoty v hodnotě 1 000 Kč.

Poslouchejte ČRo Liberec a vyhrávejte!

Vyhrát můžete maximálně jednou za dobu trvání soutěže. V každém soutěžním kole na vás čeká jedna poukázka na odběr pohonných hmot. Výhru lze uplatnit na čerpacích stanicích EuroOil na území celé České republiky. Nejbližší čerpací stanici najdete na internetových stránkách: https://www.ceproas.cz/eurooil/cerpaci-stanice

Nalaďte si Český rozhlas Liberec. Přejeme vám hodně štěstí!

autor: reČRoL
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...