Frýdlant vybuduje na sídlištích nová parkoviště

6. květen 2019 13:27

Město Frýdlant ještě letos na sídlištích vybuduje za 3,3 milionu korun dvě nová parkoviště s téměř šedesáti místy. Plochy pro stání osobních aut vzniknou v Lesní a Bezručově ulici.

V Lesní ulici je podle místostarosty Jiřího Stodůlky z ODS zhruba 400 bytů a asi 20 míst k parkování. Parkoviště vznikne v průběhu léta na konci Lesní ulice, nad svahem u zimního stadionu. Nahradí asfaltovou plochu. Nových parkovacích míst tam bude celkem 28.

Druhé parkoviště pro 30 aut radnice začne stavět na konci května v Bezručově ulici.

autor: Eva Malá
Spustit audio

Mohlo by vás zajímat