Frýdlant vybuduje na sídlištích nová parkoviště
6. květen 2019 13:27
Město Frýdlant ještě letos na sídlištích vybuduje za 3,3 milionu korun dvě nová parkoviště s téměř šedesáti místy. Plochy pro stání osobních aut vzniknou v Lesní a Bezručově ulici.
V Lesní ulici je podle místostarosty Jiřího Stodůlky z ODS zhruba 400 bytů a asi 20 míst k parkování. Parkoviště vznikne v průběhu léta na konci Lesní ulice, nad svahem u zimního stadionu. Nahradí asfaltovou plochu. Nových parkovacích míst tam bude celkem 28.
Druhé parkoviště pro 30 aut radnice začne stavět na konci května v Bezručově ulici.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Modrý kodex? ODS je rozpolcená. Kupka se musí rozhodnout, na jaké je straně, myslí si Dolejší
-
Amerikanista: Trump je egomaniak. Kdyby mohl, tak nechá svůj portrét vysekat do Mount Rushmore
-
V Chorvatsku se srazily dvě lodě. Nehodu nepřežili tři Češi, jeden člověk se pohřešuje
-
Solární panely na Sahaře, větrníky na Blízkém východě? Evropa potřebuje další zelenou energii