Doktoři 21. století, aneb Doktor Štrosmajer by se divil

Doktoři: Komplexní onkologické centrum Liberec

18. srpen 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Komplexní onkologické centrum Liberec
Předchozí díl
Následující díl

CT simulátor, lineární urychlovače, biologická léčba, imunoterapie. To je jen krátký výčet špičkových přístrojů a moderních léčebných metod, kterou mají k dispozici pacienti liberecké onkologie. A protože i příjemné prostředí v terapii pomáhá, povíme si i něco o moderním zázemí nemocnice. Liberecké Komplexní onkologické centrum a jeho primář Jiří Bartoš mají jednu velkou ambici: Budit oprávněnou naději pacientů s rakovinou v úplné vyléčení.

Spustit audio

Související

  • Saské zoologické zahrady

    Libereckému kraji nejbližší spolková země Svobodný stát Sasko je stále více destinací nejen nákupní, ale také výletní. Nabízí i poměrně rozvinutou síť zoologických zahrad.

  • Jeskyně a jeskyňáři z kraje pod Ještědem

    I v Libereckém kraji jsou desítky zajímavých jeskyní. A taky jeskyňářů. Dostávají se do míst, kam nikdy nikdo nevstoupil.  Svůj svět poodkryli redaktorce Ivaně Bernáthové.

  • 10 let od ničivých povodní v Libereckém kraji

    Přes 80 obcí a bezmála 1 900 domácností v Libereckém kraji zasáhly v srpnu 2010 ničivé záplavy, které během několika hodin a dnů změnila životy tisícům lidí. 

Nejnovější zprávy

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Sestru se mi nikdy nepodařilo dočíst. Citlivého člověka jsem poslechla až do konce.

Iva Jonášová, šéfredaktorka Radia Wave

citlivy_clovek.jpg

Citlivý člověk

Koupit

Nový román českého básníka, prozaika, překladatele a publicisty, ve kterém se prolínají groteskní a tragické prvky a který vypráví příběh ze žhavé současnosti. Jáchym Topol získal za tento titul Státní cenu za literaturu.