Chystáme pro vás Léto v lázních

1. červenec 2020

Prázdniny budou na všech našich regionálních stanicích ve znamení lázní. Od 7. července vás každý všední den čeká soutěž o poukaz na pobyt v některých z našich nejznámějších lázní a o víkendu odtamtud budou živé přenosy. Na nich se můžete například naživo setkat s moderátorem lázeňského léta, kterým je náš šéfredaktor Pavel Kudrna.

A malou ochutnávku lázeňské atmosféry jsme vám přinesli už 1. července, ve společném dopoledním živém vysílání Českého rozhlasu Hradec Králové, Liberec a Pardubice z nedalekých Lázní Bělohrad.

Lázně Bělohrad, lázeňský rezort Tree of Life

Moderátoři všech tří stanic, Lada Klokočníková, Jitka Slezáková a Pavel Kudrna představili lázeňský rezort a jednotlivé procedury v rozhovoru s lékařskou ředitelkou lázní MUDr. Jitkou Ferbrovou a fyzioterapeutem Denisem Danilovem. Zavolali také Halině Pawlowské, která z rezortu vysílá svůj pravidelný pořad Na větvi s Halinou. Pavel Kudrna dopodrobna představil soutěž Léto v lázních a soutěžilo se i v přímém přenosu, o pravdivost historek, které vyprávěl. Nestihli jste celý přenos? Poslechněte si ho. A máme pro vás i fotky.

autoři: KLO , Pavel Kudrna , jsl
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová