Úterní Noční linka: Přípravy na Vánoce v plném proudu

12. prosinec 2023

Dobrý večer, dnešní Noční linka je zasvěcená jedné z nejkrásnějších, avšak někdy i náročných, chvilek v roce – přípravám na Vánoce. 

Ruku na srdce, jak to u vás doma vždy na Vánoce vypadá? Je to radostný spěch a překvapení, nebo spíše závod s časem a občasný stres? Zajímá nás, jak prožíváte každý rok vánoční přípravy.

Máte úsměv na tváři? Jaký je váš nejlepší trik na to, jak si udržet klidné a radostné Vánoce? Máte nějaký tajný plán na to, jak minimalizovat stres při vánočním uklízení a nákupech? Co vás letos nejvíce těší na přípravách Vánoc? Jaké máte tipy na relaxaci a odpočinek během vánočního shonu?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.