Rybaření aneb Petrův zdar! Jak se stát rybářem?

6. červenec 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Čerstvý rybář, náš kolega Jakub Marvan, je ten úplně vpravo

Říká se jim tišší blázni, na lov vyrážejí nejraději časně ráno, a dlouhé hodiny vysedávají u vody. V čem spočívá kouzlo rybářství?

Rybářství je jedním z lovů, který mají muži už odpradávna zakódovaný v sobě. Odměnou za trpělivost bývá větší, někdy menší, ryba, ale jak nám prozradil náš rozhlasový kolega Jakub Marvan, který je čerstvým držitelem rybářského průkazu, chytit se dá i netradiční úlovek. Nejdřív se ale dozvíme, co všechno musí člověk absolvovat, aby se stal rybářem.

Spustit audio

Více o tématu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...