Přijeli jsme k vám! Do Turnova

21. červen 2018

Tým Českého rozhlasu Liberec 20. června zavítal do Turnova.  Na Náměstí Českého ráje jste mohli potkat třeba ranní moderátory – Honzu Žílu a Tomáše Beneše. Přivezli tam nové magazíny, dárky z rozhlasu i sladké překvapení.

Velký zelený rozhlasový stan na chvíli ozdobil náměstí v centru Turnova a členové promo týmu na místě rozdávali kolemjdoucím a příznivcům rozhlasu koláčky od liberecké cukrářky paní Jahodové a taky nové číslo rozhlasového magazínu.

Nový vysílač v Turnově 91,5 FM!

Jedním z hlavních důvodů, proč tým Českého rozhlasu Liberec zavítal do Turnova, bylo spuštění nového vysílače pro Turnovsko na frekvenci 91,5 FM.

V novém vydání Magazínu Českého rozhlasu Liberec, který jsme do Turnova přivezli, si lidé můžou přečíst o programových novinkách, vyluštit si soutěžní křížovku a vyhrát večeři s Marcelou Augustovou nebo si přečíst rozhovor s herečkou Eliškou Balzerovou. Sladkým pozdravem z Liberce byly pro obyvatele Jablonného koláčky od liberecké cukrářky paní Jahodové.

Na letní turistickou sezónu Turnov připravil novinku v podobě „Skrytého příběhu“, se kterým se vydáte do ulic Turnova, abyste spolu s hledačem drahých kamenů a dobrodruhem Čeňkem Pacltem nalezli poklad jeho bratra. Skryté příběhy jsou v mobilní aplikaci určené rodinám s dětmi, ve které najdete výletní trasy spojené s pátrací hrou. Tak zavítejte do Turnova. Srdečně zveme.

Přijeli jsme k vám! V Turnově jsme vám nabízeli koláčky od liberecké cukrářky paní Jahodové


autor: reČRoL
Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...