Poslechněte si veselé historky humoriádníků v sobotním speciálu

26. listopad 2021

V sobotu 27. listopadu si po 16. hodině můžete poslechnout speciální vysílání Humoriády. Zasmějete se s Naďou Konvalinkovou, Uršulou Klukovou a Tomášem Töpferem. Pořadem vás provede moderátor Patrik Rozehnal.

Speciální díl Humoriády jsme pro vás natočili v podzemní vinárně u Jaroslava Sapíka v Klokočné u Prahy. Byla to vlastně výhra pro vylosované účastníky z řad výherců Letní soutěže v Humoriádě.

Humoriáda speciál - Patrik Rozehnal a Naďa Konvalinková

Naďa Konvalinková zavzpomínala na trapasy s Jiřím Lábusem v Americe nebo na Vánoce, Tomáš Töpfer vyprávěl, co veselého se dá zažít uprostřed savany v Africe a Uršula Kluková přidala vyprávění o svých řidičských schopnostech. Všichni pak pobavili přítomné publikum řadou vtipů.

Odměnou pro výherce bylo setkání u dobrého jídla v restauraci, kde se potkali i s porotcem soutěže Pochoutkový rok Jaroslavem Sapíkem.

Tak nezapomeňte poslouchat jedinečné setkání plné humorných příběhů v sobotní Humoriádě – speciál, vysílané 27. listopadu po 16. hodině na všech regionálních stanicích Českého rozhlasu.

Speciální díl Humoriády natočený v podzemní vinárně u Jaroslava Sapíka
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.