Nedělní Noční linka: Příběhy o šťastných návratech

17. březen 2024

Dnešní Noční linka bude plná radosti a štěstí, a to díky šťastným návratům! Přesněji řečeno "příběhům o šťastných návratech". 

Zažili jste někdy takový návrat? A byl to návrat po dlouhé cestě? Byla to pracovní cesta nebo to byla jen cesta "špatným směrem", a vy jste po čase dokázali najít tu správnou cestu a zažili jste šťastný návrat do života po těžkém období?

Zažili jste někdy návrat po nedobrovolném odloučení? Možná to mohly být i návraty vašich blízkých, které jste dlouho neviděli. Jaké to bylo vrátit se po dlouhé době tam, kde je vám dobře? Byl to návrat do místa, kde jste dlouho nebyli, a přitom jste tam nechali své srdce? Byl to návrat do vašeho rodného kraje nebo domu? Možná to byl návrat do rodiny, ze které jste se na čas vytratili.

Věřím, že šťastné návraty zažíváme všichni. Jsou často emotivní a přinášejí nepopsatelnou radost. Pojďme si o tom povídat. 

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.