Nedělní Noční linka: Navigace životem

28. duben 2024

Trendem dnešní doby jsou nejrůznější kurzy a semináře o hledání vlastního já, sebepoznání, rozvoje osobnosti, úspěchu v partnerských vztazích i v zaměstnání apod. Naše maminky a babičky ale žádné kurzy rozvoje osobnosti neznaly, ale přesto žily dobře. Jejich koučem byl zdravý selský rozum.

Co se stalo, že už dnes mnoho lidí nedokáže bez pomoci osobních průvodců žít, přemýšlet o životě a hledat samostatně cestu? Myslíte si, že lidé stále víc "bloudí" a nevyznají se v dnešním světě, v přemíře informací a vlivů, které na ně působí?

Proč musí mít lidé v dnešní době na všechno své životní kouče-průvodce životem? Vyzkoušeli jste někdy také nějaký kurz zaměřený na osobnost člověka a jeho rozvoj a co vám to dalo?

Svůj příběh zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.