Nedělní Noční linka: Plesy, bály a tomboly ve vašem životě

27. leden 2019

Chodíte či jste chodili na plesy? Vyhledáváte reprezentativní plesy a nebo dáváte přednost obyčejným vesnickým plesům a zábavám? Našli jste si na plese i svého budoucího partnera? Zamilovali jste se při tanci? Tančíte rádi? Jaký tanec byl váš? A co tombola? Kupujete si lístky do tomboly a vyhráli jste už někdy něco? Přinesli jste si domů zajíce, divočáka nebo dokonce vyhráli zájezd? 

Plesová sezóna 2019 je v plném proudu. Možná i vy jste o víkendu vyrazili do víru tance a zábavy. Na plesy mnozí vzpomínají rádi, protože přináší do života spoustu společenských zážitků, někdy i trapasů a legrace. Plesy a bály pořádají nejrůznější organizace - myslivci, hasiči, divadelníci a další.

Na jaký ples ve vašem životě nezapomenete, protože jste na něm zažili něco výjimečného? Našli jste partnera nebo si odnesli z tomboly pozoruhodnou výhru? Na vaše příběhy a vyprávění se už teď těší moderátor Noční linky Karel Sladký. Můžete mu k tématu už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

klasika.jpg

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?