Moritzburg není jen pro Popelku

28. březen 2012

Máte-li smysl pro dobrodružství a rádi si protáhněte tělo, vydejte se do saského Moritzburgu. Tentokrát vás nezveme na známý barokní zámek, ale do tamního dobrodružného parku – Abenteuerpark Moritzburg.

Abenteuerpark Moritzburg je, jak se říká u nás, lanové centrum – místo, kde si můžete pod odborným dohledem vyzkoušet horolezectví, slaňování, šplhání, balancování na lávkách visutých mezi korunami stromů a spoustu dalších aktivit.

V sobotu 31. března v parku zahajují sezónu a zprovozní neobvyklou atrakci. Lesní lanovou dráhu. Je natažena ve výšce až patnáct metrů a kabinku představuje auto Trabant, které má kapotu pomalovanou leopardím motivem.


Zvětšit mapu
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová