Během lyžařského šampionátu v Liberci může podle policistů docházet k dopravním problémům

4. únor 2009

Během lyžařského šampionátu v Liberci, které začíná za dva týdny, může podle policistů docházet k dopravním problémům. Proto bude ve městě sloužit téměř 300 dopravních policistů z celých severních Čech, Prahy a Středočeského kraje. Jejich úkolem bude zajištění plynulosti dopravy z centra města a z parkovišť do lyžařských areálů a taky do Tipsport arény.

Policii bude při monitorování dopravy pomáhat vrtulník. Ten může taky sledovat ukradená auta nebo pátrat po ztracených dětech. Policie využije i dvě vozidla s termovizí a dva schengenbusy se špičkovou výbavou na odhalování padělaných dokladů.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...