Sparta vstřelila Příbrami dvě branky a zvítězila

24. září 2010

V páteční předehrávce fotbalové Gambrinus ligy zvítězila Mladá Boleslav v Jablonci 2:0. V sobotu pokračovala naše nejvyšší soutěž dvěma zápasy. Hostující Příbram vedla v Toyota Areně po prvním poločase 1:0, ale Sparta ve druhé části skóre otočila. Nejdříve se trefil Polodna, ale v 65. minutě vyrovnal střídající Kolář a tři body Spartě zachránil trefou čtyři minuty před koncem uzdravený kapitán Sivok.

Sparta Praha - Marila Příbram 2:1 (0:1)

Branky: 65. Kolář, 86. Sivok - 20. Polodna.
Rozhodčí: Makovička - Filípek, Mlsna.
ŽK: Kisel, Matušovič, Řepka, Zabavník - Sviták, Šindelář, Pařízek, Otepka.
Diváci: 9437.

Sparta: Blažek - Zabavník, Lukáš, Řepka, Kadlec - Kisel, Sylvestre (90. Herzán), Sivok, Matušovič (61. Kolář) - Lustrinelli, Jun (89. Kóňa). Trenér: Griga.

Příbram: Pařízek - Lesák, Navrátil, Formánek, Penner - Klesa (88. Bartoš), Sviták, Otepka, Šindelář - Pilík (60. Huňa), Polodna (89. Kaplan). Trenér: Tobiáš.

Fotbalisté Liberce potvrdili nadvládu v tabulce

Fotbalisté Liberce potvrdili ve 4. kole Gambrinus ligy nadvládu v tabulce, když vyhráli v Olomouci 1:0. Soupeř zůstává poslední. V neděli se hrají další čtyři zápasy: v 17 hodin nastoupí Kladno proti Zlínu, Most proti Českým Budějovicím a Plzeň proti Teplicím, ve 20:15 Brno proti Slavii.

Sigma Olomouc - Slovan Liberec 0:1 (0:1)

Branka: 31. Ančic. Rozhodčí: Matějek - Slavík, Gallo. ŽK: Vepřek - Šinglár, Košťál, Pospěch, Blažek. Diváků: 5113.

Olomouc: Vojáček - Škerle, Hudec, R. Hubník, Vepřek (80. Peška) - Kovář, Randa - Štěpán (49. M. Hubník), Melinho, Onofrej - V. Schulmeister. Trenér: Palička.

Liberec: Čech - Šinglár, Zápotočný, Košťál, Pudil - Hochmeister, Bílek - Blažek, Papoušek (81. Rehák), Ančic (85. Liška) - Pospěch (78. Hamouz). Trenér: Lavička.

autor: Ivana Paulová