SOUTĚŽ: Jedeme za vámi, vezeme vám rádia! Hrajte s námi, najděte naši hlídku a chyťte si svůj DAB

19. listopad 2021

Jak získat digitální rádio, na kterém zní naše vysílání nejlépe? Od pondělí 22. do pátku 26. listopadu bude naše motohlídka jezdit po Libereckém kraji. První tři, kteří ji najdou, dostanou digitální rádio. 

Soutěž probíhá v týdnu od 22. do 26. listopadu 2021. Digitální rádio DAB+ přináší vyšší zvukovou kvalitu, takže máte lepší a čistší zvuk. Pokud má DAB rádio i graficky displej, vidíte doprovodné grafické informace. V digitálu najdete i více programových stanic, což vám zajišťuje programovou pestrost.

Přijďte si pro DAB rádio

Jak na to? Stačí poslouchat naše vysílání. DAB hlídka se vám bude přímo ve vysílání hlásit z místa, kde se nachází. Formou živých vstupů budete od moderátora dostávat indicie, kde hlídku najdete. Jakmile hlídka zastaví na finálním místě a oznámí svou přesnou polohu, soutěžící se musí co nejrychleji dostat na místo.

První tři lidé, kteří dorazí k hlídce a řeknou heslo „Chyťte si svůj DAB“, získávají rádio GoGEN DAB 300N. Každý všední den navštívíme v rámci Libereckého kraje tři místa. Vyhrát můžete pouze jednou – každý výherce DAB rádia podepisuje předávací protokol.

Podívejte se na šťastné výherce, kteří poskytli souhlas se zveřejněním:

DAB+ Více rádia
zdroj: Český rozhlas
Spustit audio

Související

  • Jak poslouchat DAB+

    Kupte si moderní DAB+ rozhlasový přijímač a užívejte si rozšířenou nabídku rozhlasových stanic s kvalitním zvukem bez šumu.

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová