Sobotní Noční linka: Zlatá láska

24. únor 2024

Pořad Zlatá láska s Carmen Mayerovou a Petrem Kostkou se vrací! Na vlnách Českého rozhlasu uslyšíte skutečné životní příběhy manželských párů, kteří v letošním roce oslaví 50 let společného života.

Manželství je někdy dřina, tak proč neoslavit dlouholetou lásku, umění kompromisu a respekt jeden k druhému. Než pošlete přihlášku do Zlaté lásky, pojďte nám v dnešní Noční lince přiblížit vaše mnohaleté spojení srdcí.

Jaká je pravda o vašem společném životě? Čeho si na své polovičce nejvíc vážíte? Jaké radosti a těžkosti dokázal váš vztah ustát? Jak dobře se znáte? Dokáže vás ještě drahá polovička v něčem překvapit? Jak by se dalo charakterizovat vaše manželství? Jaké je manželství po 50 letech?

Na vaše příběhy se v dnešní Noční lince z Prahy těší už teď Honza Macoun.

Volat do studia můžete na telefonní číslo 731 800 900 nebo psát na e-mail linka@rozhlas.cz.

autor: Honza Macoun
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.