Sobotní Noční linka: Život dětskýma očima

1. červen 2024

Dnes slavíme svět dětí a jejich nekonečnou radost a energii. Připojte se k nám a vraťte se do časů, kdy bylo všechno možné a nic nebylo nemožné. Objevme společně krásu a jedinečnost dětství. 

Jaké vzpomínky vám vyvolávají na vaše dětství? Co pro vás znamená dívat se na svět dětskýma očima? Jaké byly vaše nejoblíbenější hry a zábavy, které jste si užívali jako dítě? Jaké byly vaše oblíbené místa ke hraní a prozkoumávání?

Co vám přinášelo největší radost a štěstí v dětství? Byly to drobné radosti každodenního života nebo velké události a dobrodružství? Jaká dětská dobrodružství vám utkvěla v paměti? Byly to výlety do přírody, tábory nebo nějaké městské dobrodružství?

Zavolejte Jarce Barboříkové do zlínského studia Českého rozhlasu na telefonní číslo 731 800 900 nebo napište sem, přímo pod téma (rozhlas.cz/linka). K dispozici je také email linka@rozhlas.cz. Těším se na Vás!

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.