S Halinou na větvi budou poprvé Jitka Asterová a Jiří Mádl

9. březen 2015

Český rozhlas Pardubice uvádí novou talkshow Haliny Pawlowské a jejích hostů "S Halinou na větvi". Každé druhé pondělí v měsíci v přímém přenosu ze sálu Romantika Spa Resortu Tree of Life (Strom života) Lázní Bělohrad, vždy po 18. hodině.

V pondělí 9. března 2015 budou hosty pořadu "S Halinou na větvi" herečka a moderátorka Jitka Asterová a herec Jiří Mádl.

Jitka Asterová se jako dítě věnovala gymnastice a také krasobruslení v dětské lední revue. Po gymnáziu šla studovat Lidovou konzervatoř, odkud přestoupila na DAMU. Společně s ní byli v ročníku například Karel Roden, Eva Holubová, Ivana Chýlková a Pavel Vítek. Zahrála si například ve slavných českých filmech: Čas sluhů, Šakalí léta či ve Vratných láhvích.

Teenagerovský idol Jirka Mádl patří v současnosti k našim nejslibnějším mladým hercům. Studenta Biskupského gymnázia v Českých Budějovicích přitom ještě před několika lety téměř nikdo neznal. Tehdy se na maminčino naléhání vydal do Prahy na konkurs vypsaný Českou televizí na film "Snowboarďáci". Když si jej pak režisér Karel Janák vybral ze 700 uchazečů ani v nejmenším netušil, jak moc se mu už brzy změní život. "Snowboarďáci" se hned po svém uvedení stali hitem.

Vedle hraní Jiří Mádl píše scénáře a divadelní hry a skládá také písničky. Herecký vzor nemá, ale líbí se mu Jack Nicholson, Tom Hanks či Leonardo Di Caprio a mezi jeho oblíbené filmy patří S tebou mě baví svět, Pelíšky nebo Forrest Gump. Má rád sport, kromě hokeje hlavně fotbal, házenou a bruslení, a hudbu.

Jiří Mádl

Spisovatelka, scenáristka, publicistka, vydavatelka, moderátorka Halina Pawlowská má jedinečný dar dělat z chyb přednosti a pohotově reagovat na poptávku trhu. Své kypré půvaby a šarm umocňuje nezaměnitelným humorem a odzbrojující sebeironií, pro kterou ji ženy milují a muži obdivují.

V talkshow "S Halinou na větvi" přivítá vždy Halina Pawlowská dva hosty. Součástí pořadu bude také živý hudební doprovod.

Vstupenky je možné si zamluvit v recepci hotelu Tree od Life Lázní Bělohrad na telefonu 493 767 100.

Zažijte neopakovatelnou atmosféru přímo v sále spolu s námi. Těšíme se na vás u rozhlasového přijímače nebo přímo v Lázních Bělohrad.


Zvětšit mapu
autor: nov
Spustit audio