Pondělní Noční linka: Můj životní dárek

4. červenec 2022

Jaký nejlepší dárek jste v životě dostali? Kdo vám ho dal a k jaké příležitosti to bylo? Dostáváte dárky často? 

Vybíráte dárky pro někoho jiného rádi a užíváte si to? Nebo dárky raději vlastnoručně vyrobíte? Jaký nejoriginálnější dárek jste kdy dostali a jaký jste vy sami někomu dali? Vymyslet dobrý dárek pro oslavence, jak všichni víme, není vůbec jednoduchá věc. Kde si chodíte pro inspiraci? Na internet? Dáváte peníze do obálky? Byl nějaký dárek, který jste dostali, a znepokojil vás? Vrátili jste někdy nějak dárek zpátky? A proč? 

Vaše příspěvky můžete psát na rohlas.cz/linka, na e-mail nocnilinka@rozhlas.cz nebo v době vysílání volejte na číslo 731 800 900.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...