Páteční Noční linka: Jaro ve dvou. Našli jste v životě spřízněnou duši, se kterou jste prožili nejedno jaro?

5. duben 2019

Přálo vám někdy jaro v lásce? Jak a kde jste se seznámili? Bylo to právě na jaře ,kdy kvete vše včetně lásky? Vydržel vám vztah delší dobu? Co udělat proto, aby člověk prožíval jaro ve vztahu co nejčastěji? Jak o vztah pečujete? Co společně podnikáte?

Co může být krásnějšího než společné sdílení zážitků, okamžiků a v neposlední řadě lásky. Jaro ve dvou člověku dodává ještě více radosti a energie. Ve dvou se to vždy lépe táhne ať už doma, na zahrádce nebo na cestách.

Měli jste i vy štěstí a prožili jste nebo prožíváte jaro ve dvou? Našli jste svou spřízněnou duši, člověka se kterým jste na stejné vlně a který vám dodává i sílu a lásku? Na vaše příběhy a vyprávění se už teď těší moderátor Noční linky Karel Sladký. Příspěvek k tématu můžete už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.