Nepřehlédnutelná blonďatá patka Donalda Trumpa zaujala i Rudu Pivrnce

16. říjen 2017
Minutka pro Rudu Pivrnce
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Donald Trump podle Petra Urbana

Volební vítězství Donalda Trumpa v USA je fenoménem posledních dní. Pro některé příznivým, pro jiné méně. Dnešním tématem pro Rudu Pivrnce je Trumpův proslulý a často diskutovaný účes.

Ať už si o výsledku amerických prezidentských voleb myslíme cokoliv, na jednom se většina z nás shodne – Donald Trump na sebe rozhodně dokáže připoutat pozornost. Svými názory, vystupováním i zevnějškem.

Petra Urbana alias Rudu Pivrnce zaujala i Trumpova nepřehlédnutelná blonďatá patka. Zamyslel se jak nad výsledky prezidentských voleb v Americe, tak nad Trumpovým neobvyklým účesem.

Petr Urban alias Ruda Pivrnec
autoři: David Hamr , Petr Urban
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.