Nedělní Noční linka: Ztracená láska

9. červen 2019

 Možná by titulek dnešní Noční linky mohl být lákavým názvem pro román. A určitě nejen pro ženy.

Vzpomínáte, jak se nám nedávno svěřil posluchač, jak od dob svého mládí vzpomíná na dívku, která byla jeho tanečnicí?

Že ji stále nosí v srdci a nemůže na ni zapomenout? Že ji stále marně hledá, i když už má svůj nový život s novou ženou? Možná že to není jen on, kdo hluboko v srdci nosí svoji tajnou lásku. Možná je nás víc takových, co říkáte?

Téma o lásce je pro mnohé z nás tématem živým a zajímavým. Zažili jste někdy vztah, který se z mnoha důvodů nestačil stát vztahem životním? Byl jeden z nich už zadaný?

Bránil někdo vaší lásce a vy na ni i po létech vzpomínáte a stejně jako onen posluchač víte, že kdybyste ji potkali dnes, byla by stejně silná a vy byste odhodili všechna pouta a začali žít nový život?

Stal se vám v životě podobný příběh? A zůstalo to, co bylo jen ve vzpomínkách stejně krásné? Anebo se za léta ona či on proměnili a vy jste si řekli, kam jste dali rozum?

O láskách, možná nepřiznaných a tajných bude nedělní Noční linka.

autor: Marcela Vandrová
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.