Nedělní Noční linka: Objevují se ve vašem životě zázraky?

15. září 2019

Zažíváte těžko vysvětlitelné a přitom neobyčejné, zázračné situace? Co považujete ve vašem životě za zázrak? Setkali jste se někdy se situací, o které můžete říct, to byl zázrak? Možná se vám takové zázraky dějí často, zvláštní situace, ale pro vás jsou nepochopitelné a nevysvětlitelné?   

Život je plný nejrůznějších momentů a situací, někdy i tajemných. Vše do sebe zapadá a přichází ve správnou chvíli, jen si to někdy nedokážeme vysvětlit. Stal se vám takový zázrak?

Pokud je něco zázračné, pak je to vzácné a výjimečné a mnohdy nám to otevře i oči a nebo nás to přinutí k hlubšímu zamyšlení. Zažili jste takový moment, situaci, kdy jste si řekli, to je snad zázrak!?

Na vaše příběhy se už teď těší moderátor Noční linky Karel Sladký. Příspěvek k tématu můžete už teď napsat přes tuto internetovou stránku nebo zatelefonujte přímo do studia po 23. hodině na číslo 731 800 900.

autor: kas
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.