Nedělní Noční linka: Koření života, tak se říká smíchu

25. srpen 2019

Co vás v životě rozesmálo, co jste zažili a popadali jste se smíchem za břicho? Kdo je ve vaší rodině největší smíšek? Jaké události jsou pro vás oním kořením života? Smějete se vtipům, máte rádi filmy například Zdeňka Trošky? Kolikrát jste viděli třeba Slunce,seno.,jahody, nebo komedii paní Poledňákové S tebou mě baví svět?

Jakou humoristickou knížku můžete číst stále dokola a tiše či hlasitě se smějete? Jsou různé formy smíchu, usmíváte se tiše usmíváte nebo se smějete nahlas?

Kdy jste v životě zažili humornou situaci, která se ve vaší rodině vypráví po celé generace? Stalo se vám někdy, že vás přepadl smích v situaci, kdy se to vůbec nehodí? Při svatebním obřadu nebo na pohřbu? Kterého z umělců, kteří vás rozesmějí máte nejraději? Felixe Holzmana,Vlastu Buriana, Vladimíra Menšíka či Mirka Donutila?

Na vaše historky ze života či tipy na filmy či knížky se budu těšit v nedělní Noční lince.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.